Корзина
236 отзывов

Смарт-часы Polar Vantage V чорний

12 000 грн.

Купить
+380676385966
0673204312
Смарт-часы Polar Vantage V чорний
Под заказСмарт-часы Polar Vantage V чорний
12 000 грн.
Купить
+380676385966
0673204312
  • Под заказ
  • Код: 2783
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Информация для заказа

Технічні дані

виробник полярний
  гарантія 2 роки на зовнішній службі
вид спортивний годинник
сумісність системи MAC
Windows
GPS вбудований
підтримувані заходи бігати на
велосипеді мрій
багатоспорту
плавання
 
протокол зв'язку Bluetooth

функції

риси
час тривоги та якість сну
динаміка бігу
крокомір
калорій лічильник
навігації
особисті записи
вимірювання відстані
швидкості

Повідомлення про темп вимірювання
VO2 індикатор
секундоміра
 
вимірювання пульсу так
метод вимірювання пульсу вбудоване вимірювання серцевого ритму в годиннику
датчик каденції співпраця із зовнішнім приймачем
датчики та компоненти акселерометр
висотомір
можливість переключення діяльності так
синхронізація з комп’ютером так
захист від води водонепроникний
водонепроникний WR30

дисплей

тип екрана дисплей
роздільна здатність екрана 240 x 240 пікселів
розмір екрана 30 мм
екран з підсвічуванням так
сенсорний екран так

Фізичні дані

колір чорний
розміри 46 x 46 x 13 мм
вага 66 р
розмір ременя M
довжина ременя 210 мм (155-210 мм)
колір ремінця чорний

потужність

ємність акумулятора 320 мАг
використаний акумулятор Літій-полімерний
максимальний робочий час 40 годин (із включеним GPS та серцевим ритмом на зап'ясті)

інше

вміст комплекту ручний
силовий кабель для
годинника
додаткова інформація працює з ПК на ОС Windows XP, Windows 7, Windows 8 або новіших | працює з Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 або новішої версії

ОПИС ВИРОБНИКА

ГОТУЙТЕ З ПРИМІЙНИМ КЛАСОВИМ GPS НА МУЛЬТИСПОРТНЕ НАВЧАННЯ ТА ТРІАТЛЛОН

Тренуйтеся інтелектуально та виявляйте переможця в собі завдяки Polar Vantage V. Це преміальний багатоспортивний біговий годинник, розроблений для професійних спортсменів та всіх, хто тренується як професіонал. Якщо ви шукаєте супутника для тренажерних чи марафонських тренувань, то водонепроникний Polar Vantage V - ідеальний кандидат.

ОСТАННІ СПОРТОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

Останні технологічні нововведення означають, що годинник Polar Vantage V надасть вам всі точно виміряні дані, завдяки яким ви покращите свої результати.

ФУНКЦІЯ ВИМІРЮВАННЯ СЕРТЕЧНОГО ЧАСУ ВІД СЛУХАЛЬНОГО ЗАПИСУ ПОКОЛЕННЯ

Датчик, виготовлений за новою технологією Polar Precision Prime ™, точно відстежує серцебиття навіть у найвибагливіших умовах.

МОНІТОРНА РАБОТА СИЛА

Годинник Polar Vantage V вимірює потужність, що працює від вашого зап'ястя - без використання додаткових датчиків.

ОПТИМІЗУЙТЕ СВОЄ НАВЧАННЯ

Якщо ви хочете тренуватися, як професіонал, вам потрібно регенеруватися, як професіонал. Спортивний годинник Polar Vantage V забезпечує баланс між тренуванням та відпочинком та дозволяє насолодитися відсутністю травм завдяки повноцінній системі вимірювання тренувального навантаження та моніторингу регенерації.

НАВЧАЙТЕ, ЯК ВИ НАВЧАЮТЬ

Нова функція Training Load Pro ™ надає вичерпну інформацію про те, як ваші тренування завантажують ваше тіло різними способами.

УНИЖНУЙТЕ ПОВЕРНЕННЯ І ЗВ'ЯЗКА

Перевірте, чи ваш організм готовий до тренувань і отримайте оцінку вашої регенерації за допомогою функції Recovery Pro ™.

БІЛЬШЕ СПОРТНОГО ГОЛОВНЯ

Під час навчання з годинником Polar Vantage V ви отримуєте повний доступ до екологічної системи Polar, де все пов’язано між собою. Усі ваші дані про навчання доступні на одній платформі Polar Flow. Ви також можете синхронізувати свої навчальні дані із сторонніми службами, такими як Strava та TrainingPeaks.

НАЙКРАЩА ПЛАТФОРМА НАВЧАННЯ

Завдяки детальним інструментам планування та аналізу, автоматичному щоденнику тренувань, звітам про успіх та багатьом іншим функціям, платформа Polar Flow дає змогу досягти всіх ваших тренувальних цілей.

ДОСТУП ДАНИХ ДЛЯ ВАШОГО тренера

Поділіться своїми тренувальними даними зі своїм тренером, отримайте миттєві відгуки та сплануйте сезон із вашим тренером завдяки безкоштовному сервісу Polar Flow for Coach.

КЛЮЧОВІ ФУНКЦІЇ ПОЛАРНОГО СУМЧНОГО КУЧЕННЯ

Polar Precision Prime

Отримайте точне вимірювання пульсу на зап'ясті навіть у найвибагливіших умовах.

Training Load Pro

Знайте навантаження кожного тренінгу і дізнайтеся, як вони впливають на ваш організм.

Спортивні профілі

Polar Vantage V підтримує понад 130 різних видів спорту. Додайте улюблені дисципліни до годинника Polar Vantage M через додаток Polar Flow.

Функції плавання

Слідкуйте за своїм прогресом у плаванні. Годинник Polar Vantage V автоматично визначає ваш пульс, стиль плавання, відстань, темп, кількість циклів і навіть час відпочинку.

Індекс запуску

Ознайомтеся зі своїм запущеним VO2max і стежте за тим, як покращується ваша продуктивність.

Запуск навчальної програми

Виберіть правильну програму тренувань з урахуванням ваших потреб

Розумний лічильник калорій

Дізнайтеся, скільки саме калорій ви спалили. Інформація базується на вазі, віці, зрості, статі, максимальному серцебитті (HRmax) та інтенсивності тренувань.

Переваги навчання

Отримайте мотиваційну інформацію про вплив тренувань на ваш організм одразу після його закінчення.

24/7 вимірювання пульсу

Отримайте всебічне уявлення про поведінку серця протягом дня. Постійний моніторинг серцевого ритму надає точніші дані про вашу активність та спалених калоріях, а також показує найнижчу та найвищу частоту серцебиття протягом дня.

Сон плюс ™

Гарний сон підвищує ефективність вашої регенерації та покращує ваш стан. Polar Sleep Plus ™ автоматично визначає ваш час і якість сну.

Відновлення Pro

Перевірте рівень регенерації свого організму та отримайте відгуки про відпочинок.

Нові функції Polar Vantage

Розширена оцінка якості сну - функція Sleep Plus Stages ™

Моніторинг сну за допомогою програми Sleep Plus Stages ™ надає повну інформацію про ваш нічний відпочинок. Ця функція автоматично вимірює кількість і якість сну і показує, як довго тривала кожна фаза. Сон відіграє важливу роль стосовно психологічної сторони регенерації. Кількість та якість сну мають величезний вплив на здатність засвоювати знання та пам’ять , а також на настрій та мотивацію. Фізичний аспект регенерації також важливий, також в контексті запобігання захворювань та травматизму. Що стосується професійних спортсменів, поганий сон також може вплинути на самопочуття під час тренувань та результати, досягнуті на змаганнях.

Нічна регенерація - Nightly Recharge ™

Nightly Recharge ™ вказує на те, якою мірою ваш організм відновлювався під час сну після щоденних клопотів та тренувань. Регенерація відіграє ключову роль у досягненні кращих спортивних результатів, оптимальному функціонуванні протягом дня, підтриманні благополуччя та здоров'я. Під час сну організм багато регенерує, відбувається розвиток м’язів , реконструкція пошкоджених тканин, синтез білка та вивільнення гормону росту.

Дихальні вправи Serene ™

Serene ™ - нова функція релаксації, доступна для годинників Polar. Організм спортсмена не відрізняє стрес від тренувань і стрес від повсякденного життя. Самопочуття є важливою частиною регенерації - регулярні дихальні вправи Serene ™ можуть допомогти розслабити тіло і розум, краще відновити сили і навіть покращити якість сну.

Окрім нових функцій, Polar також додав підтримку супутників для систем Galileo та QZSS, можливість вручну калібрувати датчик кроку, а також можливість блокувати зону серцевого ритму, темп та потужність. Крім того, було вдосконалено модуль GPS, що підвищує точність вимірювання. Крім того, з сьогоднішніх годин Polar Vantage також функціонує повідомлення про бездіяльність, постійне підсвічування, полегшення попереднього перегляду даних під час тренувань, а також тест Polar Fitness Test, який можна зробити без використання зовнішніх датчиків.

 

  • Цена: 12 000 грн.